facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

iff.npu.edu.ua

   

Викладачі факультету спілкуються і підтримують випускників, адже таким чином формується потужна спільнота фахівців, яких вже 16 років успішно готує наш навчальний підрозділ.

Ми раді становленню і професійному розвитку наших випускників! Нещодавно Сергій Савченко, який завершив навчання на нашому факультеті побував в прямому ефірі відомого телеканалу та поділився маловідомими фактами про Лесю Українку. 

Сергій Савченко - нині відомий екскурсовод та києвознавець. Сподіваємось, що знакову роль для вдалої особистої та фахової самореалізації також стали навчальні, наукові та організаційні можливості нашого факультету, адже Сергій брав активну участь у студентському самоврядуванні нашого факультету, був уважним та відповідальним студентом та організатором низки культурологічних та релігієзнавчих проєктів. 

 

Працював у PINK Magazine Ukraine та XXL Ukraine. У 2018 р. став фіналістом конкурсу Epson Digital Fashion, а згодом презентував свою колекцію на подіумі Ukrainian Fashion Week. Максим ще з першого курсу був частиною команди Ukrainian Fashion Week та зараз є одним з організаторів українського подіума. Талановитий та амбіційний, з маштабними ідеями та сучасним поглядом!

Студент 4 курсу кафедри дизайну та реклами Maxim Sereda став учасником "реаліті" проекту Нового каналу "Подіум", який є адаптацією американского формата Project Runway. Максим потрапив у 5 кращих дизайнерів "Подіуму" та продовжує боротись за перемогу в проекті. 
Оцінюють творчість дизайнерів професійне журі, в складі якого топові стилісти Ольга Слонь і Іван Супрун. Третій представник журі постійно змінюється, серед них відомі українські дизайнери, такі як Lilia Litkovskaya і Kate Silchenko та інші.
Давайте підтримаємо нашого Максима максимальною кількістю https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png");">❤️https://novy.tv/ru/podium/golosuvannya-podium/
P.S. Голосувати можна кожну годину

До того ж Maxim Sereda - є учасником #ukrainianfashionweek. У нас у всіх є можливість прийти на зустріч з Максом в межах Дня відкритих дверей нашого факультету та поспілкуватися з ним. Факультет філософії і суспільствознавства НПУ імені М.П. Драгоманова

Maxim Sereda1Maxim Sereda2Maxim Sereda3Maxim Sereda4

За період студентських років стала фіналістом конкурсу "Погляд у майбутнє", переможцем конкурсу "International day's of kids fashion", учасницею та переможницею фестивалів за участі Дитячої асоціації моди. Зокрема, Марія приймала участь у Всеукраїнських виставках живопису, за часів навчання представила дві персональні виставки картин. Свої колекції Марія демонструвала на фестивалі "Гогольфест" й "Писанка Арт Фест". У 2015 році - фіналіст конкурсу молодих дизайнерів Сузір'я "Каштан" та перемогла в міжнародному конкурсі дизайну "Ukrainian Art Week" в номінації дизайн костюма
Працювала у команді Ukrainian Fashion Week та на Starlight Entertaiment художником по розпису костюмів на шоу "Вартові мрій" та "Дім таємничих пригод". Після шоу кар'єра Марічки продовжилася на телебаченні на 5 каналі та на Новому каналі, де вона працювала стилістом на проектах "Суперінтуіція" та "Хто зверху". Наразі Наша випускниця працює головним стилістом на 4 каналі та, головним чином, Марія тепер викладач нашої кафедри!!!

Кобилинська Марія1Кобилинська Марія2Кобилинська Марія3Кобилинська Марія4

Як молодий дизайнер вона активно працювала із Асоціацією дитячої моди. Разом із ними Марина здобула три перемоги на фестивалі дитячої моди "Зимові візерунки", неодноразово отримала перемоги та призові місця на міжнародному фестивалі моди Kyiv Fasion. Зокрема, Наша випускниця стала призером та отримала гран-прі на фестивалях дитячої моди у Вільнюсі, Таліні, Празі тощо.
Ще під час навчання Марина фіналіст Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів "Печерські каштани" та Призер пленеру художників київщини від КМДА. Сьогодні вона займає посаду дизайнера на трикотажному виробництві.

Бойко Марина1Бойко Марина2Бойко Марина3Бойко Марина4

 Під час навчання в університеті, Вона неодноразово ставала переможцем, фіналістом та просто учасником багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів молодих дизайнерів одягу! Після закінчення університету Ольга знайшла себе у викладацькій діяльності, у модельному агентстві Fp models вона читає лекції зі стилістики. Одночасно Оля права рука дизайнера та художниця по ескізам бренду Fati.couture. Зокрема, наша випускниця розвиває власний бренд TURUNINA . Ось такі працелюбні, енергійні, багатогранні наші випускники!

Туруніна Ольга1Туруніна Ольга2Туруніна Ольга3

   
© NPUROUNDER