facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

iff.npu.edu.ua

   

IMG20210622100104 min14 та 22 червня відбулися письмові екзамени з дисципліни «Українська культура» на Факультеті фізичного виховання, спорту та здоровя. Кандидат культурології, старший викладач Лідія Ляшенко провела екзамени у трьох групах 1 курсу: 1ФВ, 1ФР та .

         Для забезпечення творчої атмосфери, яка б надихнула студентів на потрібну «хвилю» (адже серед питань було чимало творчих: наприклад, проаналізувати українську народну чи авторську пісню на вибір, чи репертуар і творчу діяльність українського гурту, або творчо-біографічний шлях українського митця на вибір), викладачка Ляшенко Л.Л. організувала цікаву виставку.

         IMG20210614104524 minКожен з трьох екзаменів розпочався святковим оздобленням аудиторії, в якому взяли участь студенти. І якщо 14 червня завданням студентів груп 1ФВ та 1С було лише красиво розмістити завчасно підготовлені викладачем реквізити (з цим завданням чудово справився Ілля Лизун, 1ФВ), то виставку 22 червня було організовано по-іншому. Кожен студент мав принести на екзамен декілька реквізитів, тісно пов’язаних із українською культурою. Разом студенти групи 1ФР оформили виставку, прикрасивши аудиторію. Серед реквізитів були: ікона, вишита бісером, рушник ручної роботи, статуетки, магніти, ляльки-мотанки, книги та ноти, вишита сорочка, вінок зі стрічками, плетений кошик. У свою чергу, викладач Ляшенко Л.Л. показала студентам диски з музикою Валентина Сильвестрова (у виконанні Богдани Півненко) та з концертом хору колективу з канадської діаспори, а також поштові конверти з портретами  українських митців і декілька рідкісних українських монет.      

Кожен студент з цікавістю роздивлявся виставку, шукав місце для свого реквізиту, ділився надзвичайно цікавими історіями тієї чи іншої речі, що пов’язані із життям батьків та дідусів наших першокурсників.

Виставки виявилися вкрай цікавими, а спілкування зі студентами теплим та радісним!

 

 

IMG20210622103238 min

   
© NPUROUNDER