facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

конф серпеньХ Міжнародна науково-практична конференція "Наукові пошуки: актуальні дослідження, теорія та практика" (27 серпня 2021)

Х MIĘDZYNARODOWA NAUKOWO-PRAKTYCZNA KONFERENCJA «NAUKOWE POSZUKIWANIA: AKTUALNE BADANIA, TEORIA I PRAKTYKA» (27 sierpnia 2021 r.)

Конференція відбудеться 27 серпня 2021 р. у дистанційній формі. Матеріали конференції будуть опубліковані в науковому виданні «Гуманітарний корпус» – збірник наукових статей, який надсилається авторам і завантажується на сайті факультету (рубрика «Видання»). Збірник розміщується у репозитарії Наукової бібліотеки НПУ імені М.П. Драгоманова. 

Збірник наукових праць схвалюється до друку Вченою радою Факультету філософії та суспільствознавства НПУ імені М.П. Драгоманова. Збірнику матеріалів присвоюється міжнародний книжковий номер ISBN. Конференцію зареєстровано в базі УкрІНТЕІ. Посвідчення про реєстрацію №345 від Державної наукової установи «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» при Міністерстві освіти і науки України. 

Заявки на участь приймаються до 25 серпня 2021.

конф 24.06Кафедра культурології та філософської антропології Факультету філософії та суспільствознавства Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Цифрові гуманітарні дослідження та цифрові трансформації у сфері культури», яка відбудеться 24 червня 2021 року у дистанційному форматі (ZOOM). За результатами конференції буде підготовлено збірник матеріалів конференції.

Тематичні напрями конференції:
• Цифрові гуманітарні науки як міждисциплінарна галузь, що об’єднує мистецтво, гуманітарні науки та інформаційні технології
• Цифрові методи дослідження в гуманітарних науках
• Передумови формування цифрової гуманітарної науки

На YouTube-каналі нашого факультету оприлюднено відеозапис пленарного засідання VII Міжнародної науково-практичної конференції "Наукові пошуки: актуальні дослідження, теорія та практика" (14 травня 2021 р.), організаторами якої став Факультет філософії та суспільствознавства Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та Інститут практичної культурології та арт-менеджменту Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв. 

конф 11.06Конференція відбудеться 11 червня 2021 р. у дистанційній формі (із застосуванням ZOOM). Матеріали конференції будуть опубліковані в науковому виданні «Гуманітарний корпус» – збірник наукових статей, який надсилається авторам і завантажується на сайті факультету (рубрика «Видання»). Збірник розміщується у репозитарії Наукової бібліотеки НПУ імені М.П. Драгоманова. 

Збірник наукових праць схвалюється до друку Вченою радою Факультету філософії та суспільствознавства НПУ імені М.П. Драгоманова. Збірнику матеріалів присвоюється міжнародний книжковий номер ISBN. 

Заявки на участь приймаються до 9 червня 2021.

зв конф нпу

17-21 травня 2021 р. відбудеться щорічна звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів та докторнатів  «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету – 2021» 

Завантажити програму

   
© NPUROUNDER