facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

iff.npu.edu.ua

   

Психології

MyCollagesФейсбук-сторінка кафедри психології рясніє низкою цікавих відео про спеціальність. 

Серед останніх відео: роздуми на тему амбіцій психолога, а також про долання перешкод і досягнення мети. 

Кафедра психології запрошує ознайомитись з фаховими роздумами студентів спеціальності та запрошує на навчання за освітнім рівнем бакалавр за спеціальністю 053 Психологія за освітньо-професійною програмою «Психологія врегулювання конфліктів». 

 

 

 

Саме разом з нами Ви отримаєте знання, уміння та навички, необхідні для висококваліфікованої фахової діяльності психолога з попередження, діагностики, вирішення, керування конфліктами в різних сферах життя людини (особистісній, соціальній, освітній, управлінській, сімейній, військовій тощо). 

В результаті навчання Ви зможете успішно працювати: практичними психологами у закладах освіти; соціальних службах та громадських організаціях різної спрямованості; консультантами з сімейних, кризових та професійних питань; консультантами з вирішення конфліктів в різних організаціях; приватними психологами (консультантами та тренерами). 

Навчальний план складається з циклів загальної, професійної підготовки (вивчення різних галузей психології) та дисциплін освітньо-професійної програми «Психологія врегулювання конфліктів»

 Умови прийому: прийом здійснюється на базі повної загальної середньої освіти. Абітурієнти, які обрали цю спеціальність, мають подати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з предметів: 

  1. 1.Українська мова та література (0,3) – від 100 балів. 2. Математика (0,2) – від 100 балів. 3. За вибором абітурієнта: біологія або іноземна мова (0,4) – від 100 балів.

Термін навчання бакалаврів: 3 роки 10 місяців. 

Всі іногородні студенти забезпечуються гуртожитком.

По закінченню навчання Ви отримаєте диплом бакалавра державного зразка  НПУ імені М.П. Драгоманова  з кваліфікацією  «Бакалавр психології. Психолог».

 

Також запрошуємо Вас на навчання за освітнім рівнем бакалавр  за спеціальністю

 033 - Філософія (вибіркова кваліфікація з практичної психології)

Ви будете мати можливість, окрім важливої основної спеціальності (філософської), яка виступає відмінною базою для формування широкого світогляду, оволодіти цікавою вибірковою кваліфікацією «Практична психологія» та бути практичним психологом не тільки в галузі освіти, а й інших психологічних галузях, застосовуючи сучасні підходи у психодіагностичній, психоконсультативній, психокорекційній, тренінговій та психотерапевтичній діяльності.

По закінченню навчання Ви отримаєте диплом бакалавра державного зразка  НПУ імені М.П. Драгоманова  з кваліфікацією  «Бакалавр філософії. Практичний психолог».

Чекаємо на Вас за адресою: 01601 м. Київ, вул. Пирогова 9, каб. 133, телефони приймальної комісії: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36 

https://www.facebook.com/kafedrapsychologyffs

Кафедра психології з нетерпінням очікує вашого вступу на Факультет філософії і суспільствознавства Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова на спеціальність 053-Психологія!

 

174213839 4011094712310919 3646192586754953405 nКафедра психології факультету філософії та суспільствознавства запрошує 21 квітня 2021 року взяти участь у відкритих заходах в рамках Тижня факультету! Запрошуємо абітурієнтів, студентів та всіх зацікавлених! 

 

14.00 – 15.20 - майстер-клас для абітурієнтів та студентів на тему "Як отримати користь від конфліктів, або сваримося, щоб зробити стосунки кращими..."

15.20 – 16.00 - знайомство з освітньо-професійною програмою "Психологія врегулювання конфліктів"

 

Зареєструйтесь на безкоштовні майстер-класи.

   
© NPUROUNDER