bulanova-duvalko-l-fПрацювала в PinchukArtCentre екскурсоводом та викладачем програми «Оглядаємо-Розмовляємо», в «Мистецькому Арсеналі» та «Гоголь Фест» працювала волонтером освітньої програми. В приватному start-up була лектором програми «Історія архітектури для дітей». Нині працює в менеджером проектів в Dymchuk Gallery.

– «Чим знання, отримані в ІФОНі, стали в нагоді в житті?»
Перш за все, я вдячна нашому інституту не за отримані знання, а за прищеплене розуміння культурних та мистецьких процесів. Це той кістяк, до якого тепер легше додавати нову інформацію. Крім того, саме ліберальний стиль викладання викладачів кафедри культурології заохочував не тільки вчитись, а й сприяв навчанню як цікавій пригоді. Цікаво, що зараз, займаючись професійною діяльністю, я дедалі частіше усвідомлюю, що повторне відвідування певних курсів лекцій мені б не завадило: стільки всього я не розуміла тоді і стільки цікавить мене тепер.