Ректор НПУ Драгоманова нагороджує Більченко Є.В. За вагомі здобутки в організації навчально-виховного процесу, ефективну наукову та навчально-методичну роботу у номінації «Викладач року», посівши третє місце в загальноуніверситетському рейтингу, отримала нагороду професор кафедри культурології Євгенія Більченко.

У зв’язку з плановим введенням у дію датацентру НПУ імені М.П.Драгоманова в період з 9.00 07.04.2016 року до 18.00 09.04.2016 року будуть проводитися роботи з технологічним обладнанням, яке забезпечує роботу локальної мережі та освітнього порталу Університету.

Тому у вказаний період будуть недоступні освітній портал та сайти підрозділів Університету, а також буде відсутній зв'язок з глобальною мережею Інтернет у навчальних корпусах.

На фото викладачі ІФОН Лариса Осадча та Тетяна Каліта

11 червня 2015 року студенти і викладачі напряму «Культурологія» презентували Проект креативного розвитку м.Полонного та План перспективного розвитку міста на 2015-2020 роки в Полонській районній державній адміністрації Хмельницької області.

Захист конкурсних робіт Малої академії наук -20-02-15

20 лютого 2015 року в Інституті філософії імені Г.С. Сковороди НАН України за участі викладачів Інтитуту філософської освіти і науки відбувся захист науково-дослідницьких робіт з філософії учасників II (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Київської Малої академії наук.

   
© ALLROUNDER