facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

Нас часто запитують про те, які перші кроки у професії дизайнера, з чого починати свій творчий і професійний шлях і що потім, після закінчення університету...саме тому ми знайомимо Вас із Нашими випускниками, на прикладі яких, ви можете знайти відповіді на свої питання.... Отже знайомтеся! Випускниця кафедри дизайну та реклами Ткач Ганна. Ще під час навчання почала тісно співпрацювати з Асоціацією дитячої моди з якою колекції одягу Ганни здобували перемоги як в Україн так і за її межами.
У 2013 році Аня стала фіналістом XVI всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» та міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерські каштани» .
Зокрема, наша випускниця стала призером конкурсу EPSON DIGITAL FASHION.T-SHIRT EDITION від Ukrainian Fashion Week.
Колекції Ганни неодноразово були представлені на різноманітних фестивалях моди та творчості таких як : «Зимові візерунки», «Gogol Fest», «Baby Fashion» та «Kyiv Fashion», де вона була часником програми «Young Fashion Line».
Аня була і лауреатом та переможцем таких конкурсів як: «Міні-міс Україна», «Days of kids fashion international in Kiev», «Top point2015», «Автограф» та «Золота зірка», що відбувався в Грузії.
Вона мала досвід роботи волонтером в команді «Ukrainian Fashion Week» і представляла персональну виставку робіт тощо.
Зараз Ганна займається боді артом, працює фріланс- ілюстратором, реалізовує свої ідеї персонажів у 2D та 3D для гейм індустрії...

Аня Ткач 1Аня Ткач 2Аня Ткач 3Аня Ткач 4

   
© NPUROUNDER