facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

iff.npu.edu.ua

   

ТОПОВИЙ культурологічний ТЕЛЕГРАМ ЧАТ канал 2Студенти-культурологи створили телеграм-канали про культуру, мистецтво та смисли. Дописи в цих каналах вже мають сотні переглядів та активні дискусії в коментарях щодо митців, виставок та тенденцій.  

Навчальна практика на першому курсі спрямована на ознайомлення з різними напрямами культурологічної діяльності - написання аналітичних текстів, рецензій, оглядів, участь у публічних обговореннях культурних тенденцій та створення справжнього культурного продукту, тому цьогоріч вирішено було зупинитись на телеграм-каналах. Таким чином вдалось поєднати теоретичні та прикладні аспекти культурології.

Телеграм-канали культурологів вражають різноманіттям тем, відкритістю до обговорень та сміливістю у висловлюваннях. Приєднуйтесь до нових каналів про культуру та мистецтво.




Що саме зробили студенти?

В рамках навчальної практики студенти І курсу освітньо-професійної програми «Культурологія»  були поділені на п’ять редакцій, які повинні були створити концепцію свого телеграм-канала та щодня наповнювати оригінальним вмістом. Вже в перші дні активних публікацій кожен канал отримав понад сто підписників, а деякі здобули понад 200 регулярних читачів. Назви каналів і контент засвідчує зацікавленість студентів та студенток своєї майбутньої професійної сфери:

Момент вибуху  - https://t.me/momentofexplosion

Cultura Vadis - https://t.me/mystectvovadis

Правдиві зображення - https://t.me/trulyatina

Колективне несвідоме - https://t.me/rozvivaysa

Склад мистецтва - https://t.me/skladmystetstva

 

Який телеграм-канал найбільше зацікавив? 

Наприкінці навчальної практики відбулось відкрите голосування для визначення каналів-переможців. У голосуванні взяли участь 121 респондент, які дали змогу визначити три топові телеграм-канали:  

1. Колективне несвідоме https://t.me/rozvivaysa (52,5%) 

2. Cultura Vadis https://t.me/mystectvovadis (20%) 

3. Склад мистецтва https://t.me/skladmystetstva (12,5%) 

Вказані телеграм-канали продовжують публікувати цікавий контент навіть після офіційних дат навчальної практики. Отже, студенти змогли не лише відточити знання на практиці, а й отримати справжній інструментарій популяризації своїх ідей, задумів та майбутніх проєктів. 

Що саме зацікавило читачів студентських телеграм-каналів? Згідно з даними опитування, то 39,2% респондентів високо оцінили оприлюднені ідеї, 22,4% - тексти, 21,6% - концепцію чатів. 

 

Сергій Русаков,

к.філос.н., доц.,

методист практики

   
© NPUROUNDER