Увага! Студентська онференція!Запрошуємо студентів на навчальну конференцію "Актуальні проблеми студентської релігієзнавчої науки", яка відбудеться 18 грудня 2015 року о 12:00 в гуманітарному корпусі НПУ імені М.П. Драгоманова (вул. Тургенєвська, 8-14).

Метою конференції є актуалізація релігієзнавчих знань студентів 1-5 курсів Інституту філософської освіти і науки, які навчаються за спеціалізацією «Релігієзнавство». Студенти повинні навчитися презентувати свої наукові доробки та провадити відкриту дискусію, відстоюючи свою точку зору з певного питання. Тематика конференції охоплює широке коло питань, присвячених проблемам історії і сьогоденного буття релігії в Україні. Під час роботи конференції пропонується приділити увагу різним аспектам політичного, соціального, правового й культурного становища різних релігій.

Більш детальна інформація в прикріпленому документі: