facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

iff.npu.edu.ua

   

Знімок екрана 2021 04 04 о 13.38.542-го квітня 2021 року відбулась настановча конференція з виробничої (переддипломної) практики для студентів IV року навчання освітньо-професійної програми «Культурологія». Цього року базою практики стане кафедра культурології та філософської антропології нашого факультету. Для студентів підготовлено низку практичних завдань, які потребують ґрунтовного застосування здобутих знань.

Методистами від бази практики стали кандидати наук, доценти Гурова І.В., Дробович А.Е., Русаков С.С., Цимбалій І.П. Такий фаховий супровід дозволить практикантам поглибити свої теоретичні напрацювання і, головне, розширити практичний горизонт професійної самореалізації.

Знімок екрана 2021 04 04 о 13.44.16

Для практикантів сформульовано низку виробничих завдань, які є наскрізними для щоденної роботи кафедри. Протягом наступних шести тижнів всі студенти та студентки будуть активно залучені в організаційну діяльність, відточуючи свої компетентності та прикладні аспекти бакалаврського дослідження. 

Знімок екрана 2021 04 02 о 12.42.47 min

Цікаво, що практикантам потрібно буде організувати та провести фахову дискусію зі студентами факультету на тему арт-блокчейну. Також потрібно буде підготувати науково-популярний захід з теми бакалаврського дослідження. Перший вид роботи спрямований на командну роботу всіх практикантів і допоможе навчитись працювати з нагальними темами, а другий сприятиме підготовки унікального освітньо-культурного заходу (лекція, майстер-клас, публічна дискусія, гра тощо) для широкої громадськості. Всі заходи будуть відкритими, тому кожен охочий зможе приєднатись і взяти участь в обговореннях. Анонси публікуватимуться на сайті нашого факультету. 

 

   

Нові публікації  

   

Дивитись  

 

 

 

 

 

   
© NPUROUNDER