facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

Знімок екрана 2021 04 02 о 14.01.41 min31-го березня 2021 року відбулось робоче засідання кафедри культурології та філософської антропології, під час якого були обговорені наукові, навчально-методичні та організаційні питання. У засіданні кафедри взяла участь голова студентського профбюро, студентка ІІ курсу освітньо-професійної програми «Культурологія» Роксолана Колодій, яка активно долучалась до обговорень та висловлювала своє бачення як представниця студентського самоврядування та студентка напряму «Культурологія».

Засідання кафедри розпочалось зі звітування за навчально-методичну та наукову роботу присутніх викладачів за лютий-березень 2021 року. Відзначено, що викладачами заняття проводяться регулярно та відповідно до навчального розкладу, а більшість професорів та доцентів використовує наочні сучасні презентації.

Другим робочим питанням стала підготовка до звітної студентської наукової конференції факультету філософії та суспільствознавства. Гурова І. В., кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри, проінформувала, що на секцію «Культурологія» було надіслано 13 наукових тез від студентів кафедри, а секція «Філософської антропології» буде представлена 37 доповідями на студентській конференції.

Під час третього питання Калита Т. В., кандидат економічних наук, доцент, доповіла про співпрацю кафедри з Міністерством культури та інформаційної політики України та Міністерством цифрової трансформації України. Обговорення викладачами цього питання є продовженням онлайн-зустрічі декана факультету доктора історичних наук, професора І.І. Дробота та представників кафедри культурології та філософської антропології із заступником Міністра культури та інформаційної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації А.С. Льозіним. Тетяна Калита підкреслила про два потенційні формати співпраці: навчальна практика для студентів-культурологів на базі Міністерства та створення дуальної магістратури, тобто паралельного навчання в університеті та роботи у Міністерстві. Роксолана Колодій, студентка ІІ курсу, взяла участь в обговоренні і висловила думку про зацікавленість студентської спільноти перспективами такої співпраці. 

Наступним робочим питанням було обговорення дисертаційного дослідження Ольги Павлюк. Відбувся активний обмін думками, адже робота була підготовлена в Польщі і наразі претендує на визнання в Україні. Викладачі відзначили про розробленість наукової праці і наявність великої кількості емпіричного матеріалу, проте зауважили на брак теоретичних та концептуальних узагальнень.

Окрему увагу було приділено підготовці до ректорських контрольних робіт, які заплановані зі студентами-культурологами на квітень 2021 року. Доктори філософських наук, професори Мєднікова Г.С. та Юхимик Ю.В. проінформували, що всі тестові завдання розроблені і подані для завантаження в систему керування електронними курсами Moodle. 

Наостанок було обговорено науково-організаційну діяльність кафедри, адже на травень 2021 року заплановано проведення двох міжнародних конференцій - з культурології та філософської антропології. 

Робоче засідання відбулось через онлайн-платформу ZOOM, що дало можливість всім присутнім викладачам та студентам бачити та чути один одного і плідно провести низку важливих обговорень, які забезпечують впевнений розвиток кафедри.

 

 

Лідія Ляшенко, кандидат культурології, старший викладач

Сергій Русаков, кандидат філософських наук, доцент

   
© NPUROUNDER