facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

iff.npu.edu.ua

   
Знімок екрана 2021 05 25 о 15.58.44 min24 травня викладачі кафедри культурології та філософської антропології  Проскуликова Л.Н. та Ляшенко Л.Л. провели підсумкову конференцію з навчальної культурологічної практики у групах 1С та 11ФВз (Факультет фізичного виховання, спорту та здоров'я, спеціальності Фізична культура і спорт та Середня освіта (Фізична культура)). Студенти попередньо надіслали заповнені щоденники практики та письмові есе, а під час конференції поділилися своїми враженнями та підсумували результати практики. 
 
Screenshot 2021 05 24 18 32 55 30Загалом враження у студентів позитивні, вони проявили творчий підхід як до самої практики (відвідавши не лише запропоновані викладачами заходи, але і самостійно віднайдені), так і для оформлення щоденників. Найбільше студентам запам'яталися Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, PinchukArtCentre, Київський національний академічний театр оперети та Заповідник "Софія Київська". 
У своїх звітах студенти відзначили, що завдяки культурологічній практиці навчилися краще орієнтуватися в мистецтві, орієнтуватись в різних художніх стилях.
Ведення щоденника вражень також переслідувало важливу мету: навчити студентів формулювати власні думки, висловлювати  емоційні враження, розмірковувати та аналізувати побачене та почуте, звертати увагу не інтер'єр та екстер'єр будівель, придивлятися до декору та освітлення, знайомитися із відомими постатями та їхніми творами. А також більше цікавитися мистецькими подіями та культурним життям столиці.
Під час бесіди із студентами виявилося, що концертне життя столиці меншою мірою відображене у їхніх щоденниках. Тож у студентів буде нагода під час літніх канікул відвідати  концерти у численних концертних залах Києва та відкрити для себе музичний Київ.
Бажаємо студентам успіхів та нових вражень і творчих відкриттів!
   
© NPUROUNDER