КОЛЛАЖ СЕКЦІЇ20 травня 2021 р. успішно відбулась секція культурології та філософської антропології в рамках щорічної звітної науково-практичної конференції НПУ імені М.П. Драгоманова серед викладачів, докторантів та аспірантів кафедри.

Прослухали доповідь завідуючої кафедри, доктора філософських наук, професора Крилової Світлани Анаталіївни на тему: «Самореалізація людини в сучасному світі як умова повноти життя», доповіді доктора філософських наук, професора Добродум Ольги Вікторівни «Проблема вакцинації в українській інформаційній політиці», кандидата філософських наук, доцента Шкіль Людмила Леонідівни «Формування креативного мислення як нова парадигма сучасної філософії людини» та кандидата філософських наук, доцента Проскулікової Лариси Наумівни «Формула Ніцше: проблема «шляхетного радикалізму», а також дві доповіді докторантів: Гурової Інни Володимирівни «Культура як свобода самовираження» та Репетій Світлани Тимофіївни «Кореляти духовності в давньогрецькій філософії».

Креативними та глибокими були доповіді аспірантів: Батюк О.В. «Адекватність та аутентичність людини в сучасному світі», Романової О.П «Вплив нумінозного на формування світогляду людини в процесі вибору любові», Мринської Н.О. «Мужність бути особистістю в ситуації інвалідності», Нестеренка П.О. «Проблема смерті та безсмертя особистості в християнстві», Терлецької Н.О. «Тілесна та духовна трансформація людини в трансгуманізмі та  метаантропології», Місевич С.В. «Соціокультурні виміри феномену ксенофобії», Тітаренко Л.В. «Віра в безсмертя як можливість подолання страху смерті», Клименка А.С. «Сімейні цінності в ведичній культурі та сучасні світові тенденції»,  Князєва Р.О. «Шляхи подолання деструктивності в бутті людини», Лобачова Д.В. «Діалектика безумства та нормальності: подолання та синтеза», Шевченко Н.В. «Генезис ремейку у рамках класичної культурології».

Сподіваємось, що сміливе бажання наукового пошуку та прагнення до  знаходження істини завжди буде основним кредо кафедри культурології та філософської антропології.