facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

КОНКУРС АВТОРСЬКИХ АФОРИЗМІВ17 квітня  2021 року відбувся Всеукраїнський Конкурс авторських афоризмів серед підлітків, який провела кафедра культурології та філософської антропології НПУ імені М.П. Драгоманова в рамках тижня відкритих дверей Факультету філософії та суспільствознавства. 

Приємною була активність і креативність учасників! Дякуємо учасникам конкурсу, гуманному журі і кафедрі культурології та філософської антропології НПУ імені М.П. Драгоманова за чудову ідею, організацію та участь! 

 

Пропонуємо вашій увазі найкращі афоризми цьогорічного конкурсу

- «Зміїне військо зі всіма своїми стрілами злості не вистоїть проти молитви» (Іщенко Захар)

 

 - «Люди з невеликим інтелектом чутливі до дрібних образ, люди великого розуму не помічають це і не ображаються», «Чем больше мы себя жалеем, тем меньше сил создать свой мир», «У любви - тихий голос, у расставания - очень громкий» (Чувалов Данііл)

 

-  «Красота создана лишь для зрячих, а мир спасает благодарность», «Шукаючи сенс життя, ми забуваємо про його існування» (Сіра Анастасія)

 

- «Кохання варте, щоб його чекати», «Ти мій спокій в цьому неспокійному світі», «Залиш в своєму серці трішки місця. Нехай я там буду» (Дарина Дундук)

 

-  «Люди змінюються, коли справді є для кого», «Якщо ти любиш побути наодинці, це зовсім не означає , що ти самотня людина», «В твоїх думках більше, аніж майбутнє, - це твій власний всесвіт» (Калюжна Єлізавета)

 

-  «Знання – така ж опора душі, як ноги для тіла», «Любов – це коли нічого не соромно, нічого не страшно! Коли тебе не підведуть! Коли в тебе вірять та підтримують», «Старих добрих друзів швидко не знайдеш» (Трипольський Деніс);

 

 - «Варто, тільки подумати, як ти можеш перевернути своє життя на 180 градусів, так і можеш в одну мить втратити все, що було тобі так важливо» (Маргарита Крючкова)

 

 - «Не важно, плывешь ты по течению или дрейфуешь, но важно то, когда будешь в порту», «Никто не поможет тебе добиться успеха, если ты сам себе не поможешь» (Кузьменко Данііл)

 

- «Каждый новый рассвет – это победа над хаосом раз рушений» (Арсеній Проскуліков)

 .

   
© NPUROUNDER