facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

iff.npu.edu.ua

   

КОНКУРС АВТОРСЬКИХ АФОРИЗМІВ17 квітня  2021 року відбувся Всеукраїнський Конкурс авторських афоризмів серед підлітків, який провела кафедра культурології та філософської антропології НПУ імені М.П. Драгоманова в рамках тижня відкритих дверей Факультету філософії та суспільствознавства. 

Приємною була активність і креативність учасників! Дякуємо учасникам конкурсу, гуманному журі і кафедрі культурології та філософської антропології НПУ імені М.П. Драгоманова за чудову ідею, організацію та участь! 

 

Пропонуємо вашій увазі найкращі афоризми цьогорічного конкурсу

- «Зміїне військо зі всіма своїми стрілами злості не вистоїть проти молитви» (Іщенко Захар)

 

 - «Люди з невеликим інтелектом чутливі до дрібних образ, люди великого розуму не помічають це і не ображаються», «Чем больше мы себя жалеем, тем меньше сил создать свой мир», «У любви - тихий голос, у расставания - очень громкий» (Чувалов Данііл)

 

-  «Красота создана лишь для зрячих, а мир спасает благодарность», «Шукаючи сенс життя, ми забуваємо про його існування» (Сіра Анастасія)

 

- «Кохання варте, щоб його чекати», «Ти мій спокій в цьому неспокійному світі», «Залиш в своєму серці трішки місця. Нехай я там буду» (Дарина Дундук)

 

-  «Люди змінюються, коли справді є для кого», «Якщо ти любиш побути наодинці, це зовсім не означає , що ти самотня людина», «В твоїх думках більше, аніж майбутнє, - це твій власний всесвіт» (Калюжна Єлізавета)

 

-  «Знання – така ж опора душі, як ноги для тіла», «Любов – це коли нічого не соромно, нічого не страшно! Коли тебе не підведуть! Коли в тебе вірять та підтримують», «Старих добрих друзів швидко не знайдеш» (Трипольський Деніс);

 

 - «Варто, тільки подумати, як ти можеш перевернути своє життя на 180 градусів, так і можеш в одну мить втратити все, що було тобі так важливо» (Маргарита Крючкова)

 

 - «Не важно, плывешь ты по течению или дрейфуешь, но важно то, когда будешь в порту», «Никто не поможет тебе добиться успеха, если ты сам себе не поможешь» (Кузьменко Данііл)

 

- «Каждый новый рассвет – это победа над хаосом раз рушений» (Арсеній Проскуліков)

 .

   
© NPUROUNDER