facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

iff.npu.edu.ua

   

820 квітня 2021 р. відбулась онлайн-подія «День відкритих дверей кафедри культурології та філософської антропології». На заході було презентовано освітньо-професійну та освітньо-наукові програми з культурології 2021 р. День відкритих дверей кафедри розпочали декан факультету філософії та суспільствознавства, доктор історичних наук, професор Іван Дробот та завідуюча кафедрою культурології та філософської антропології, доктор філософських наук, професор Світлана Крилова. 

Про спеціальність «Культурологія» розповіли численні гості заходу, серед яких майбутні роботодавці, успішні арт-куратори, котрі працюють як в Україні, так і за кордоном, випускники культурології попередніх років. 

До уваги присутніх абітурієнтів, батьків та зацікавлених осіб було продемонстровано відеопрезентацію «Один день культуролога».

 

Також окремо виступили випускники факультету, які сьогодні чудово поєднують викладацьку діяльність з практичним втіленням культурологічних проєктів - кандидати наук, доценти Антон Дробович та Сергій Русаков. 


Наприкінці заходу гості познайомилися з викладацьким складом кафедри: кандидат історичних наук, доцент Інна Гурова та кандидат культурології, старший викладач Лідія Ляшенко описали культурологічні курси, означили цікаві заходи, що відбуваються під час навчання та підкреслили актуальність і затребуваність фахівців-культурологів не лише в Україні, але і за кордоном.

Запрошуємо всіх охочих дізнатись про вступ 2021, культурологію та навчання в університеті! Скористайтесь безкоштовною індивідуальною консультацією від фахівців кафедри.

   
© NPUROUNDER