166472175 1587493234778156 2411636008322686189 n Профспілкова студентська організація - важлива організація, що супроводжує студентів протягом всього періоду його перебування в стінах ЗВО. Якщо поглянути на напрямки діяльності профспілкової організації студентів та аспірантів НПУ імені М.П. Драгоманова, то вона займається такими питаннями:
- забезпечення іногородніх студентів житлом;
- захист прав та інтересів студентів;
- отримання путівки на лікування та відпочинок за пільговою ціною;
-  отримання матеріальної допомоги (за необхідності);
- підтримка незахищених верств населення (сиріт, напівсиріт, переселенців та ін.);
- оформлення квитків для пільгового проїзду в транспорті etc.
Про це та багато чого іншого йшла мова 29 березня 2021 року під час традиційної щорічної зустрічі студентів бакалаврів та магістрів кафедри філософії Факультету філософії та суспільствознавства з головою первинної профспілкової організації студентів та аспірантів Національного педагогічного університету імені М.П. імені М.П. Драгоманова  Цибіним Станіславом Григоровичем.
Для тих, кому актуально нагадуємо, що структура профспілкової організації будується за зразком "вертикалі": від академічної групи до організації на рівні університету. Тому в разі виникнення запитань варто звертатися до представника профспілки в академічній групі, а вже далі діяти відповідно до процедури.
До ерчі, нині одним з питань, яке цікавить студентів є питання можливості оформлення міжнародного студентського квитка. Якщо це питання цікаить і вас - інформацію можна знайти на сайті університету.