facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

iff.npu.edu.ua

   
круглий стіл23 березня 2021 відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Цифрова реальність у глобальній системі людина-суспільство», співорганізатором якого є кафедра філософії Факультету філософії та суспільствознавства НПУ імені М.П. Драгоманова.
Захід пройшов в рамках ІV Міжнародного симпозіуму «СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ДИСКУРС ГЛОБАЛІЗОВАНОГО СВІТУ: НАУКА, ОСВІТА, КОМУНІКАЦІЯ», що проводиться кафедрою філософії факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету. Вже вкотре круглий стіл відбувся в дистанційному режимі та завдяки його організаторам – декану факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету доценту Ладогубець Наталії Віталіївні, завідувачці кафедри філософії факультету лінгвістики та соціальних комунікацій професору Дротянко Любов Григорівні – відбулась плідна та корисна комунікація.
Тематика цікавих та напрочуд актуальних доповідей рясніла мережею багатоаспектності цифрової реальності, а це і "цифровий віртуум", і "цифрове покоління" та цифровізація освіти, кібер-комунікація та кібер-соціальне тощо.
Від кафедри участь в науковому заході взяли: професор Мозгова Н.Г. ("Гра як основа соціальних відносин у віртуальній реальності") та доцент кафедри Гончаренко К.С. ("Кібер-,техно-комунікація та network society: архітектура комунікаційних процесів сучасності та їх вплив на культуру").
 
   

Нові публікації  

   

Дивитись  

 

 

 

 

 

   
© NPUROUNDER