«Ukraine Everywhere» — із таким закликом з 10 лютого по 10 березня 2021 року у Вікіпедії відбудеться «Місяць культурної дипломатії України». Мета проєкту – покращити статті про Україну та українську культуру українською та іншими мовами. До участі в проєкті організатори — Український інститут та ГО «Вікімедіа Україна» — долучились студенти-культурологи нашого факультету.  

 

Кафедра дизайну та реклами факультету філософії та суспільствознавства запрошує на навчання за спеціальністю 022 -дизайн 

Кафедра дизайну та реклами є випусковою і проводить підготовку фахівців за такими освітньо-кваліфікаційними рівнями:

- за освітнім ступенем БАКАЛАВР за спеціальністю 022 – дизайн за освітніми програмами: «дизайн середовища», «дизайн одягу», «графічний дизайн».

- за освітнім ступенем МАГІСТР за спеціальністю 022 – дизайн за освітніми програмами: «дизайн середовища», «дизайн одягу».

На ОКР «бакалавр» кафедрою здійснюється прийом абітурієнтів на основі диплому молодшого спеціаліста (що закінчили професійно-технічні училища, коледжі тощо.) Термін навчання від 2-3 років.

На ОКР «магістр» мають право вступати абітурієнти, що мають диплом ОКР «бакалавр» та ОКР «магістр» (включно тих, хто мають диплом іншої спеціальності).
Навчання проводиться за денною формою!

Зв’язатися з кафедрою!
Дерман Лілія Миколаївна Тел:+38 097 177.20.35
Електронна скринька: kdr_ifon@ukr.net
М. Київ, вул. Тургенєвська 8/14,

Щодо навчання під час карантину 2.0

Шановні студенти!

До вашої уваги опис дисциплін кафедри етики та естетики!

LOGO_1

2 ВЕРЕСНЯ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ М. П. ДРАГОМАНОВА ВКОТРЕ ВІДКРИВ ДВЕРІ ДЛЯ НАШИХ ПЕРШОКУРСНИКІВ!

Ось і настав цей довгоочікуваний день, коли Ви подолавши багато труднощів можете з повним правом сказати про себе: «Я - студент. Я першокурсник!».

photo 2019 09 12 10 32 00

photo 2019 09 12 10 32 03

Ви досягли своєї мети. Починається студентське життя - найяскравіший, веселий, повний подіями етап в житті кожної людини. Саме тут ви зустрінете справжніх друзів і той основний багаж знань, який потім протягом усього життя будете лише примножувати.

photo 2019 09 12 10 32 55

photo

За студентські роки ви повинні багато встигнути - увібрати в себе все те, чому навчатимуть наші шановні викладачі, проявити себе. А для цього ви маєте бути активні і не треба боятися брати на себе відповідальність. І найголовніше - ви повинні не бути байдужими до життя нашої великої дружної студентської сім'ї!

НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!

 

   
© ALLROUNDER