Кафера культурології та філософської антропології запрошує відвідати відкриті заходи, які допоможуть зрозуміти особливості культурологічного фаху. Всі охочі зможуть зануритись в навчальну атмосферу нашого факультету, що допоможе абітурієнтам під час вибору навчального закладу.

У квітні 2021 року відбудуться наступні заходи:

Афиша min14 квітня о 15:30 відбудеться дискусія: «АРТ-БЛОКЧЕЙН:  МИСТЕЦТВО ПРОДАВАТИ ФОТКИ З INSTAGRAM  ЧИ МИСТЕЦТВО МАЙБУТНЬОГО?"

Технологія блокчейн не нова, але її активна інтеграція в світ мистецтва почалася нещодавно, і за останні кілька років з'явилося безліч стартапів, які використовують блокчейн-інструменти для підтвердження автентичності та унікальності творів цифрового мистецтва, продажі традиційних предметів мистецтва в індивідуальне або колективне володіння.

📌Так що ж представляє із себе Арт блокчейн?

📌Чи стали CryptoArt і NFT революційнимі для арт-ринку и цифрового мистецтва?

📌Як ці технології впливають на культурні індустрії?

📌Чому деякі роботи продаються за рекордні суми?

Для обговорення цих питань чекаємо на вас на нашій онлайн-дискусії «Арт-блокчейн: Вплив технологій на мистецтво» 14 квітня о 15.30.

Реєстрація за посиланням https://bit.ly/3wF3gFJ

21 квітня о 15:30 відбудеться відкритий семінар на тему: «МИСТЕЦЬКІ ЕКРАННО-ВИДОВИЩНІ ФОРМИ  В КОНТЕКСТІ ЕКРАННОЇ КУЛЬТУРИ»

Студенти-культурологи третього року навчання презентують культурологічний аналіз різних жанрів екранної культури: відео-кліпу, електро-рок-опери, фільмів-екранізацій, балетів та опер-екранізацій, мюзиклів, мультиплікаційних фільмів та телевізійних шоу. Студенти простежать еволюцію розвитку окремих жанрів екранної культури на конкретних прикладах, супроводжуючи свої доповіді презентаціями, зображеннями та відеоматеріалами.

Запрошуємо абітурієнтів послухати цікаві виступи та відчути творчу атмосферу навчання на кафедрі культурології та філософської антропології.

Викладач: кандидат культурології, старший викладач Ляшенко Лідія Леонідівна

Посилання на платформу Google-meet: meet.google.com/sfh-usok-sit