Обкладенка монографії з філософіїХамитов Н.В. Философия: Бытие. Человек. Мир от метафизики к метаантропологии. Курс лекций. 3-е издание, исправленное и дополненное / Н.В.Хамитов. – Киев : КНТ, 2015. – 268 с.

У виданні автор зрозумілою мовою розповідає про фундаментальні проблеми філософії.Н. Хамітов пропонує нову парадигму філософію людини – мета антропологію – вчення про людське буття у різних станах чоловічого і жіночого. Курс лекцій розрахований для філософів, психоаналітиків, психологів і сексологів.
Однак книга розрахована і на більш широке коло читачів, бо в ній розкриваються теми самотності і любові, смерті і безсмертя, страждання і сенсу життя – всього того, з чим людина будь-якого віку зустрічається щодня і що глибинно хвилює кожного з нас...