facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

Cf30YuIkIEI 

Історія нашого наукового товариства бере початок у 2005 році. Тоді було розпочато роботу по створенню та розвитку Студентського наукового товариства (СНТ) Факультету філософії та суспільствознавства.  Його очільниками з часу заснування були Антон Дробович, Віталій Туренко, Марія Розпутна, Яна Ступак, Гліб Хоменко та Каріна Крагель.

Кожен зі студентів зробив власний внесок у розбудову наукового товариства та його затвердження як студентської самоврядної організації. Зокрема, на чолі з Антоном Дробовичем, СНТ сформувало власну наукову традицію − проведення Міжнародного наукового форуму «Простір гуманітарної комунікації». Коло заходів в рамках цього форуму надало можливість студентам об'єднуватися навколо аналізу актуальних гуманітарних проблем.

19 березня 2015 року Студентське наукове товариство Факультету філософської освіти і науки на основі відповідної декларації було інституалізовано та увійшло до складу СНТ університету імені професора Григорія Волинки. До його складу були залучені найбільш ініціативні студенти, які відзначились систематичною участю у наукових конференціях та круглих столах, Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах студентських наукових робіт тощо.

У 2020 року СНТ трансформувалося в НТСА (Наукове товариство студентів та аспірантів).

 

Робочий склад:

Голова товариства – Череповський Микита

Заступник голови – Рожило Катерина

Прес-секретар – Поліщук Юлія

Концепція діяльності: метою діяльності товариства є розкриття наукового та творчого потенціалу студентів, які навчаються на Факультеті, розвиток у них наукового мислення і навичок дослідницької роботи, популяризація різних галузей науки, формування готовності до використання інноваційного підходу у галузі наукових досліджень, організаційна допомога професорсько-викладацькому складу в інтеграції наукової, навчальної та виробничої діяльності в системі вищої освіти.

Основні завдання НТСА Факультету:

-залучення студентів до науково-дослідницької роботи;

-оволодіння сучасними методиками проведення самостійних наукових досліджень;

-оволодіння формами організації та проведення наукових досліджень;

-пошук і підтримка талановитих дослідників серед осіб, які навчаються на Факультеті, надання їм всебічної допомоги;

-організація та розвиток міжуніверситетського та міжнародного наукового співробітництва;

-пошук та сприяння запровадженню нових форм роботи зі студентами, які навчаються на Факультеті;

-висвітлення наукових досягнень студентів у засобах масової інформації;

-підтримання зв’язків з іншими студентськими організаціями в Україні та за її межами з метою обміну досвідом організації студентського наукового життя, участі в конференціях, форумах, конкурсах, обміну делегаціями тощо;

-популяризація наукової діяльності серед студентів Факультету;

Основні заходи: щорічна звітно-наукова конференція студентів «Освіта та наука», заходи в рамках VІІІ Міжнародного форуму «Простір гуманітарної комунікації», Всеукраїнський форум молодих науковців (спільно з Радою молодих вчених), Всеукраїнський круглий стіл «Особистість в умовах глобалізації: філософський, психологічний та соціологічний виміри», Міжнародна конференція «Інноваційні технології в галузі культури», Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми гуманітарних наук у дослідженнях молодих науковців».

Видання: збірник звітно-наукової конференції студентів Факультету філософської освіти і науки, «Науковий часопис» Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки, збірники наукових тез та статей «Культурологічний альманах» та «Гуманітарний корпус».

mikl greenЗапрошуємо Вас на відкриту лекцію британського історика і теолога, англіканського священика, християнського апологета Майкла Гріна на тему: «Історичні свідчення Воскресіння Ісуса Христа».

Майкл Грін - британський історик і теолог, англіканський священик, християнський апологет і автор більш ніж п'ятдесяти християнських книг. Народився в 1930 році, зараз йому 85 років! Навчався в коледжах Кліфтон і Екзітер, університетах Торонто і Ламбет. Отримав ступінь магістра філософії та античної історії в Оксфордському університеті, а також магістра богослов'я в університеті Кембриджу. Працював викладачем в Лондонському університеті теології, директором коледжу Святого Іоанна в Ноттінгемі, ректором церкви Св. Андрія при коледжі Пемброк в Оксфорді. Також мав досвід викладання в університетах Канади.

seminar z napysannya tezМожливо, вже завтра дедлайни для відправлення заявок та тез доповідей конференцій, але розвиток особистості не знає дедлайнів! Попереду ще багато конференцій, семінар, з’їздів, круглих столів, попереду – найцікавіше! Тому запрошуємо до участі у Науково-практичному семінарі із написання тез, який відбудеться 30 березня (середа), о 12:30 на базі НПУ імені М.П. Драгоманова. Про те, як правильно писати наукові тези, яких вимог необхідно дотримуватися при їх написанні, розповість Анна Марія Басаурі Зюзіна.

prezentaciya mar ffon 10 3 16 5

У четвер, 10 березня 2016 року, о 12:30 на базі НПУ імені М.П. Драгоманова відбулась Презентація Молодіжної асоціації релігієзнавців (МАР) та журналу "Релігієзнавчі нариси".

   
© NPUROUNDER