facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

iff.npu.edu.ua

   

gurtojitok npu lito 2016

До уваги студентів факультету філософської освіти і науки! Якщо Ви маєте потребу в поселенні в гуртожитку на період літніх канікул, то слід до 10-го червня 2016 р. написати і подати заяву.

Написані заяви приймаються до 10-го червня 2016 р. в деканаті факультету філософської освіти і науки. У заяві бажано обґрунтувати причину поселення на період літніх канікул, у разі роботи – додати до заяви довідку з місця роботи.

Розгляд заяв відбудеться 13 червня 2016 р. комісією факультету з поселення, до якої входять: декан факультету проф. Дробот І.І., заступник декана з соціально-виховної роботи Русаков С.С., голова студентського профбюро Лебединський Дмитро, голова Студентської ради факультету Півак Інна, голова СНТ факультету Хоменко Глеб, голова Студентської ради гуртожитку № 5 Сиволожська Тетяна, студентка ІІ курсу Гаган Вікторія, студентка ІІ курсу Головатюк Анастасія.

Під час розгляду заяв особлива увага буде звернена на відсутність академзаборгованості, відсутність боргу за проживання в гуртожитку, відсутність порушень правил проживання в гуртожитку. Невчасно подані заяви не розглядатимуться.

   
© NPUROUNDER