facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

iff.npu.edu.ua

   

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова є партнером проекту програми «Erasmus+ КА1: Міжнародна мобільність» разом з Університетом Кардинала Стефана Вишинського (Варшава), який фінансується Європейським Союзом.
Відповідно до умов проекту студенти І курсу магістратури та аспіранти мають можливість навчатися в Університеті Кардинала Стефана Вишинського  впродовж семестру (5 місяців) 2018 навчального року. Викладачі факультету філософської освіти і науки мають можливість проходити короткострокове стажування (7 календарних днів).

Звертаємо Вашу увагу, що даним договором передбачена мобільність за напрямком “Родинознавство”.


Для участі у відборі кандидати повинні відповідати наступним вимогам:
  - бути викладачем, аспірантом чи магістрантом Факультету філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова;
  - володіти англійською (та/або) польською мовами не нижче рівня В2.


Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 20 грудня 2017 року надіслати до  відділу міжнародного співробітництва та євроінтеграції на електронну адресу foreign@npu.edu.ua мотиваційний лист англійською або польською мовою (максимальний обсяг 1 сторінка).

Детальний перелік документів, а також перелік критеріїв для відбору кандидатів на участь у програмі дивіться у додатку  «Тимчасове положення про організацію відбору учасників проектів Еразмус+ КА 1 — індивідуальна навчальна мобільність».

 

  Процедура зарахування

На підставі критеріїв відбору (за кожен окремий пункт критеріїв учасник отримує бали) формується рейтинговий список найсильніших кандидатів в порядку спадання, що дозволяє згодом сформувати список номінованих кандидатів на участь у програмі мобільності та резервний список. Заявники, які набирають найвищі бали проходять співбесіду у відділі міжнародного співробітництва та євроінтеграції. Після співбесіди Відділ надсилає список номінованих осіб до університету, який приймає учасників мобільності в рамках програми ERASMUS +.
Остаточне рішення про прийняття або не прийняття номінованих кандидатів ухвалюється приймаючою стороною.

 

   
© NPUROUNDER