inna-gurova-medal-20146 лютого 2014 р. на Вченій раді Інституту філософської освіти і науки нагороджено медаллю «Драгомановська родина» кандидата історичних наук, доцента кафедри культурології Інну Володимирівну Гурову.
Медаль та Почесну грамоту від ректора університету академіка Віктора Петровича Андрущенка вручив голова Вченої ради, професор Іван Іванович Дробот. Директор Інституту привітав Інну Володимирівну з нагородами та днем народження. «Важливо розуміти сучасного студента і вміти подати інформацію як для розуму, так і для серця. Інна Володимирівна є фахівцем, який чудово з цим завданням справляється!», – підкреслив очільник ІФОНу.

Професорсько-викладацький та студентський колектив Інституту філософської освіти і науки вітають Інну Володимирівну Гурову з нагородою та ювілеєм! Бажаємо подальших успіхів у науковій та викладацькій діяльності і дякуємо за вагомий внесок в роботі зі студентами!