Карина Бойчук, модельДиплом з відзнакою отримала, закінчивши Інститут філософської освіти і науки НПУ імені М. П. Драгоманова. За фахом – релігієзнавець. Має звання і кубок «Кращий студент року» (2008-2009 н.р.).

Кар'єру моделі почала у 21 рік. У 22 роки стала другою особою Модного Будинку «Юнона» (після Міс-України Ірини Журавської). У 23 – дефілювала на показі Жана-Поля Гот'є, відкривала показ італійського бренду Max&Co, знялася для каталогу Victoria's Secret. Співпрацювала з такими брендами і дизайнерами, як Інна Черняк, Ілона Куц, Емілія Вишнєвська, Kleo, Koranso, Warehouse, Karen Millen, Ajour, Jannet Von Klingen, LanYu, Exception, MaxMara, Max&Co, SportMax, Gent, La Perla, Apanage, Only, Jean Paul Gaultier та інші. Співпрацювала з дизайнерами з України, Росії, Італії, Англії, Японії, Кореї, Китаю, Туреччини, Австралії, США.

– «Чим знання, отримані в ІФОНі, стали в нагоді в житті?»

– На мою думку, для людини освіченої професія не має значення. Спеціаліст з правого вуха буде обізнаний в анатомії загалом, як мінімум! З мистецтвом, соціальною ситуацією в світі, новинками кіно та географією, якщо він має гарну освіту та розвивається. Все це пишу до того, що маючи спеціальність філософ-релігієзнавець, я працюю моделлю) Люди дивуються, пишаються, цікавляться та зазвичай перепитують про мою освіту двічі-тричі. І я вважаю це чудовою альтернативою – жити у світі "гарних" будучи "розумною". Я свідомо обрала для себе цей шлях і жодного разу не пошкодувала, адже саме це чудове відчуття, коли ти можеш поділитися своїми знаннями з тими, хто не мав змоги їх отримати, і надихає мене періодично на нові звершення. Повірте, людей освічених світ поважає і цінує.