Делегація в аудиторії Волинки

22 лютого в аудиторії імені Григорія Волинки відбулась зустріч керівництва факультету філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова з представниками Університету імені Кардинала Стефана Вишинського (Польща).

Під час зустрічі було обговорено основні напрями співпраці, серед яких стажування викладачів і студентів, спільні наукові публікації, участь у спільних науково-освітніх проектах, обмін досвідом у підготовці фахових видань до науково метричних платформ. Під час зустрічі були присутні завідуючі кафедр факультету, які висловили бачення можливих точок взаємодії. Поляки з цікавістю ознайомились з історією Драгомановського вишу і висловили сподівання про якомога активнішу співпрацю. Після цього іноземні гості зустрілись зі студентами факультету, щоб презентувати свій університет.

На фото Іван Дробот, Надія Адаменко, Тетяна Котлярова та інші