Запрошуємо абітурієнтів до вступу на унікальну освітню програму «Психологічне консультування та капеланство». Додаткова інформація: http://csr.npu.edu.ua/ua/m-pkk

Ця програма передбачає магістерський рівень та рівень курсової підготовки (курси підвищення кваліфікації та сертифікатна програма).

Програма розроблена та реалізовується Національним педагогічним університетом ім. М.П. Драгоманова та Християнським навчально-дослідницьким центром «Реаліс», за участю фахівців з Денверської теологічної семінарії, Міжнародного університета Трініті та Уітонського коледжу.

Мета програми: формувати мережу фахівців, які матимуть змогу консультувати капеланів та інших осіб, надавати професійну підтримку, виявляти ознаки патології та розуміти межі власної компетенції, співпрацювати зі спеціалістами суміжних галузей. Консультанти будуть користуватись інтеграційним підходом, який гармонійно поєднує психологічне та християнське консультування. Мережа консультантів складатиметься з фахівців, які знатимуть, як у першу чергу допомогти постраждалим не лише психологічно, а й духовно.