facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

iff.npu.edu.ua

   

В драгомановському університеті розпочинається VІІІ «Тиждень мистецтв»

logo-tyzhden-mystectv2014З 24-го по 28 листопада 2014 року Інститут філософської освіти і науки організовує VІІІ «Тиждень мистецтв» – низку культурологічно-освітніх заходів, які відбуваються протягом тижня на базі арт-поверху «15» гуманітарного корпусу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.


В останній тиждень листопада до драгомановської молоді завітають відомі діячі культури і мистецтва. Слід звернути увагу на творчі зустрічі із Заслуженим артистом України Анатолієм Гнатюком та славетним композитором Володимиром Бистряковим, які відбудуться в рамках «Тижня мистецтв». Не оминули організатори і освітній напрям, запланувавши майстер-клас дизайнера Віктора Анісімова і майстер-клас Аліси Якубович з тревел-журналістики. Для прихильників фотомистецтва влаштовані цікаві зустрічі з відомими фотографами Ігорем Гайдаєм і Віктором Марущенко.

Цьогоріч «Тиждень мистецтв» приурочений до 50-річчя кафедри культурології та 10-річчя Інституту філософської освіти і науки. Незважаючи на складну соціо-політичну ситуацію і насичений навчальний рік, організаторами було вирішено проводити традиційний осінній захід, адже саме спілкування з харизматичними відомими постатями дозволяє молоді переосмислити повсякденні речі і підтримує творчий запал. Це яскраво проілюструвала творча зустріч з Юрієм Горбуновим, яка відбулась за кілька днів до офіційного початку VІІІ «Тижня мистецтв» і зібрала більше півсотні студентів університету.

russs

Сергій Русаков,
куратор «Тижня мистецтв»   
© NPUROUNDER