17 березня 2021 р. для студентів ІІ та ІІІ курсів освітньо-професійної програми «Культурологія» було організовано онлайн-зустріч з Тетяною Продан — проєктною менеджеркою, організаторкою наукових та соціокультурних проєктів, молодшою науковою співробітницею Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка.
Про що саме спікерка розповіла культурологам і чому такі зустрічі важливі для молоді? Враженнями про зустріч ділиться студентка ІІ курсу Роксолана Колодій.
Онлайн-зустріч складалася трьох частин: теорії, практики і дискусії. Досвідчена проєктна менеджерка спеціально для зустрічі з нашими студентами обрала таку композицію обговорення, адже він доречний для студентської аудиторії і допомагає максимально ефективно зрозуміти новий матеріал.
У першій частині Тетяна Продан розповіла про Львівський національно-меморіальний музей Івана Франка та втілені культурні проєкти — «Літня франкознавча школа», «Франко: наживо». Окремо було звернено увагу на інтеграційне спрямування проєктів та діяльності музею як сучасної культурної установи.
Друга частина заняття виявилася не менш інформативною та цікавою, адже спікерці вдалось проілюструвати різницю між креативними індустріями та державними культурними інституціями. Варто зауважити, що під час зустрічі студенти вкотре змогли переконатись щодо важливості письма, адже вміючи написати концепцію, план, цілі, мету, керівник проєкту безпосередньо структурує ідею та хід роботи. Важливою думкою для більшості присутніх стало те, що розглядаючи складові проєкту варто більш уважно поставитись до ролі інформаційної кампанії, зосередивши увагу на важливості залучення цифрових спеціалістів та створення меседжу проєкту для успішної PR-кампанії. Це зумовлено тим, що у сучасному світі для збільшення цільової аудиторії доцільним є залучення фахівців SMM, таргетологів та ін.
Під час останньої частини тригодинної онлайн-зустрічі всі охочі мали змогу поставити запитання, тому це допомогло деталізувати тему продуктивності команди під час створення проєктів, інші важливі проєкти Дому Івана Франка та важливіть всебічного розвитку та обізнаності для керівника проєктами.
«Ще я змогла отримати відповідь на своє питання «З чого розпочати?». «Все починається з ідеї, — пояснила Тетяна Продан. — Якісна ідея, яка відповідає запитам, є запорукою успішного початку»
Отже, підсумовуючи варто підкреслити важливість спілкування студентів з досвідченими практиками. Такі зустрічі допомагають сприймати свій фах не лише крізь призму академічності, а й в якості реальної, перспективної і цікавої сфери для професійної та особистої самореалізації. Спілкування з Тетяною Продан для нашої групи став саме таким досвідом, який, до речі, став можливим завдяки правильному використанню цифрових технологій в умовах дистанційного навчання. Такі зустрічі з фахівцями надихають та мотивують.
Роксолана Колодій,
студентка ІІ курсу