711 червня 2021 року відбувся методологічний семінар кафедри культурології та філософської антропології «Філософська антропологія як метаантропологія», де були присутніми магістранти, аспіранти, докторанти, викладачі нашої та інших кафедр ЗВО України. Міркували на тему: «Виклики пандемії людині та людствуракурс філософської антропології».

Привітали завідуючого лабораторії метаантропологічних досліджень кафедри Назіпа Віленовича Хамітова з присудженням йому звання члена-кореспондента НАН України та побажали йому подальших успіхів.

Обговорили питання екзистенціальних наслідків  пандемії, питання переживання відчаю, самотності, туги, віри  та надії під час локдауну. Підкреслили роль духовних цінностей, що дають можливість подолати тривогу і невпевненість у майбутньому. Усвідомили роль критичного та позитивного мислення в житті людини, що хворіє на коронавірус. Також зробили висновок, що під час ізоляції людина може звернутися до творчості та пізнання і подолати переживання самотності.

Дякуємо всім присутнім за участь!