Афиша min

NFT-токен продали на аукціоні за рекордні $ 69 млн.

А ви знали, що художник Beeple увійшов до трійки найдорожчих сучасних художників світу? Електронну картину сучасного художника Beeple і прив'язаний до неї NFT-токен, продали на аукціоні Christie's за рекордні $ 69,35 млн.

За останній місяць розмов, новин і навіть мемів зі згадуванням абревіатури NFT стало так багато, що здається, ніби в світі мистецтва більше нічого не відбувається.

Запрошуємо 14 квітня взяти участь у фаховій дискусії. Про що будемо говорити?

Технологія блокчейн не нова, але її активна інтеграція в світ мистецтва почалася нещодавно, і за останні кілька років з'явилося безліч стартапів, які використовують блокчейн-інструменти для підтвердження автентичності та унікальності творів цифрового мистецтва, продажі традиційних предметів мистецтва в індивідуальне або колективне володіння.

📌Так що ж представляє із себе Арт блокчейн?

📌Чи стали CryptoArt і NFT революційнимі для арт-ринку и цифрового мистецтва?

📌Як ці технології впливають на культурні індустрії?

📌Чому деякі роботи продаються за рекордні суми?

Для обговорення цих питань чекаємо на вас на нашій онлайн-дискусії «Арт-блокчейн: Вплив технологій на мистецтво» 14 квітня о 15.30.

Реєстрація за посиланням https://bit.ly/3wF3gFJ

Участь безкоштовна для всіх охочих. Запрошуємо студентів, викладачів та абітурієнтів!