11ФВз Прінько 1Завершується черговий навчальний рік, у навчальний процес якого досить сильні корективи вніс цьогорічний карантин. Найбільшою мірою карантинні обмеження позначилися на навчальній культурологічній практиці, яка фактично була трансформована в "онлайн практику". Бажаючи мотивувати студентів до прогулянок Києвом, відвідування скверів, парків і просто історичних місць української столиці, викладачка Лідія Ляшенко оголосила творчий конкурс фотографії серед студентів груп 11ФВз, 1С, 1К та 13ПОкт (факультети Фізичного виховання, спорту та здоров'я; Спеціальної та інклюзивної освіти та Інженерно-педагогічний факультет). Найбільшу кількість фотографій з прогулянок Києвом надіслала Валерія Жгут (11!).

В результаті студенти поділилися дуже цікавими, оригінальними, несподіваними фотографіями, але головне - авторськими! На них можна побачити Київ сонячний, Київ вечірній, Київ відомий (Софіївська площа, Золоті ворота) та Київ загадковий (деякі місця Оболонської набережної), Київ квітковий (Ботанічні сади), Київ зелений (Оглядова алея), Київ музейний (Історичний музей, Музей Тараса Шевченка, Музей однієї вулиці). Однак географія фотографій студентів вийшла за межі Києва та охопила також Кривий Ріг, Одесу, Львів та Дніпро!
Одноосібне журі неформального конкурсу - юна художниця Оля Скочинець (7 років) визначило ПЕРЕМОЖЦІВ:

Рубцова Сабріна (1С)
Юрасова Кристина (1К)
Чилякова Вероніка (1К)
Пугач Анастасія (1К)
Середа Надія (1К)
Жгут Валерія (13ПОкт)
Болотських Антон (13ПОкт)
Прінько Неля (11ФВз)
Катричко Ілля (1С)

Однак серед переможців обрано п'ять СУПЕР-ПЕРЕМОЖЦІВ. Це:
ЮРАСОВА КРИСТИНА, ПУГАЧ АНАСТАСІЯ, СЕРЕДА НАДІЯ, ПРІНЬКО НЕЛЯ та КАТРИЧКО ІЛЛЯ.

Вітаємо переможців та супер-переможців! Зичимо подальших успіхів у навчанні та творчості! Попереду на вас чекає фруктово-вітамінне літо, відпочинок, тепле море та, звичайно ж, нові враження! Подорожуйте Україною, відкривайте нові місця та обов'язково створюйте власні архіви чудових фотографій!

Усі переможці отримають в подарунок листівки із захопливими панорамами Києва, Полтави та Кам'янець-Подільського!

11ФВз Прінько 1

11ФВз Прінько 4