volynkagi17 квітня пішов з життя мудрий керівник, талановитий вчений, педагог від Бога, наставник, глибокий життєлюб, добрий друг, Заслужений діяч науки і техніки, академік Української академії політичних наук, доктор філософських наук, проректор з наукової роботи НПУ імені М.П. Драгоманова, завідувач кафедри філософії Інституту філософської освіти і науки ВОЛИНКА ГРИГОРІЙ ІВАНОВИЧ.

Григорій Іванович більше тридцяти років присвятив вихованню і навчанню студентів Драгомановського університету. За роки наукової, викладацької, творчої роботи закарбував своє ім'я в історії вітчизняної і світової філософської думки.

Григорій Іванович залишається в пам'яті студентів, аспірантів, вихованців та колег як мудра, чесна і порядна людина, авторитет якої є прикладом життєвого шляху

Професорсько-викладацький та студентський колектив Інституту філософської освіти і науки сумують і співчувають рідним і близьким Григорія Івановича.

Прощання з Григорієм Івановичем Волинкою відбудеться в суботу, 19 квітня, в гуманітарному корпусі о 12 год.