facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

iff.npu.edu.ua

   

Студенти-дизайнери на базі "Синевир"

Розробка проекту ландшафтної території науково-навчального центру «Синевир» – таке завдання стоїть перед студентами і викладачами факультету філософської освіти та науки (кафедра дизайну та реклами) Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова. На базі цього вузу у Квасівці студенти зараз й працюють над проектом, у чому особисто посприяв ректор, член-кореспондент Національної академії наук України, академік Академії педагогічних наук, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Віктор Андрущенко та директор факультету Іван Дробот.

Директор НПП «Синевир» Микола Дербак велику увагу приділяє співпраці з Національним педагогічним університетом ім. М. Драгоманова, тож парк готовий підтримувати добрі справи. Для того, щоб студенти більше дізналися про парк, відчули колорит регіону, для них організовано еколого-освітні екскурсії у візит-центрі, на озері Синевир і Реабілітаційному центрі бурих ведмедів. Молодь детальніше дізналася про наукову, природоохоронну, еколого-освітню і рекреаційну діяльність парку.

Студенти-дизайнери перед 3D макетом природного ландшафту науково-навчального центру "Синевир"

Продуктивну працю студентів з розробки проекту ландшафтної території науково-навчального центру «Синевир» забезпечили викладачі Наталія Бут, Лілія Дорман, Наталія Бугай.

Нагадаємо, що Науково-навчальний центр «Синевир» Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова засновано у 2011 році. За цей час тут проведено реконструкцію головного корпусу, побудовано ще два додаткові корпуси для викладачів і студентів, заклад для харчування. Одночасно база може прийняти 70 осіб.

   
© NPUROUNDER