facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

iff.npu.edu.ua

   

Дизайн освіта 2015

В період з 12 по 16 жовтня 2015 р. у Харківській Державноій Академії Дизайну та Мистецтв відбувся восьмий міжнародний форум «ДИЗАЙН ОСВІТА 2015». Наші студенти та викладачі стали його учасниками.

Виставка проекту на міжнародному форуміВ програмі заходу були екскурсії, конкурси різних напрямів, виставки, науково-методичні конференції, майстер-класи та лекції, відкриття нового арт-центру "ХУДПРОМLOFT".

Студенти нашої кафедри Чернов Олександр, Мотузова Наталія та Самбурська Анастасія взяли участь у конкурсі з дизайну, що тривав впродовж 13-15 жовтня. Це була спільна робота дизайнерів спеціальностей «Графічний дизайн», «Дизайн середовища», «Дизайн одягу», «Предметний дизайн» та ін. За результатами конкурсу наші студенти були нагороджені дипломами I, III ступенів та заохочувальним дипломом.

Окрім цього студенти 4 курсу спеціальності «Дизайн середовища» Чернов О. і Самбурська А. взяли участь у виставці дизайн-проектів у рамках форуму, за що також отримали дипломи учасників.

На рівні з іншими учасниками Форуму з нашої країни та з закордону ми щиро вдячні організаторам за теплий прийом, креативність, насичені події, учасниками яких ми стали.

   
© NPUROUNDER