Дизайн освіта 2015

В період з 12 по 16 жовтня 2015 р. у Харківській Державноій Академії Дизайну та Мистецтв відбувся восьмий міжнародний форум «ДИЗАЙН ОСВІТА 2015». Наші студенти та викладачі стали його учасниками.

Виставка проекту на міжнародному форуміВ програмі заходу були екскурсії, конкурси різних напрямів, виставки, науково-методичні конференції, майстер-класи та лекції, відкриття нового арт-центру "ХУДПРОМLOFT".

Студенти нашої кафедри Чернов Олександр, Мотузова Наталія та Самбурська Анастасія взяли участь у конкурсі з дизайну, що тривав впродовж 13-15 жовтня. Це була спільна робота дизайнерів спеціальностей «Графічний дизайн», «Дизайн середовища», «Дизайн одягу», «Предметний дизайн» та ін. За результатами конкурсу наші студенти були нагороджені дипломами I, III ступенів та заохочувальним дипломом.

Окрім цього студенти 4 курсу спеціальності «Дизайн середовища» Чернов О. і Самбурська А. взяли участь у виставці дизайн-проектів у рамках форуму, за що також отримали дипломи учасників.

На рівні з іншими учасниками Форуму з нашої країни та з закордону ми щиро вдячні організаторам за теплий прийом, креативність, насичені події, учасниками яких ми стали.