olena-golec-dyzain

У рамках студентської виставки робіт «Навіяно Мріями» 21 листопада 2014  о 12 год в ауд. 3-2 кафедра дизайну та реклами Інституту філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова запрошує на майстер-клас відомого українського дизайнера Олени Голець, яка крім лінії Голець First Line, випускає демократичну лінію одягу ТМ «Dolcedonna».

На майстер-класі:

• познайомимося з дизайнером одягу Оленою Голець та дізнаємося про  особливості професії  Fashion дизайнера;
  • довідаємося про модну індустрію в Україні: її структуру, організації тощо;
  • почуємо про робочий процес в команді дизайнера (backstage);
  • отримаємо поради щодо самореалізації майбутніх дизайнерів одягу.

Кожен з учасників майстер-класі зможе поставити запитання дизайнеру. Студенти матимуть змогу отримати подарунок від Олени Голець. Крім того, на зустрічі буде йти мова про можливість співробітництва студентів спеціалізації «дизайн одягу» кафедри дизайну та реклами з Оленою Голець та ТМ «Dolcedonna», зокрема, і в рамках українського тижня моди.