facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

iff.npu.edu.ua

   
Кафедра дизайну та реклами є випусковою і проводить підготовку фахівців за такими освітньо-кваліфікаційними рівнями:

- за освітнім ступенем «БАКАЛАВР» за спеціальністю 022 – дизайн за освітніми програмами: «дизайн середовища», «дизайн одягу», «графічний дизайн»
 

за освітнім ступенем «МАГІСТР» за спеціальністю 022 – дизайн за освітніми програмами: «дизайн середовища», «дизайн одягу».

- на ОКР «БАКАЛАВР» кафедрою здійснюється прийом абітурієнтів на основі диплому МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА (що закінчили професійно-технічні училища, коледжі тощо.) Термін навчання від 2-3 років.

 

 
Ознайомитися із переліком конкурсних предметів та творчих конкурсів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (дизайн сторінка 13)
https://vstup.npu.edu.ua/pravyla-pryiomu/tablytsi-do-pravyl-pryiomu/dodatok-3?fbclid=IwAR1FsBvyia1UpX315fQn5zS8nIsLAXArBfL5e4lJ3hTYrJsxxznorEpwQxw#vstup-na-osnovi-povnoi-zahalnoi-serednoi-osvity

за освітнім ступенем «МАГІСТР» за спеціальністю 022 – дизайн за освітніми програмами: «дизайн середовища», «дизайн одягу».
Для вступу на ОКР МАГІСТР обов’язковою умовою є складений іспит з англійської мови та наявність диплому бакалавра або магістра. На ОКР «магістр» мають право вступати абітурієнти, що мають диплом ОКР «магістр» включно тих, хто мають диплом іншої спеціальності.

На ОКР «БАКАЛАВР» кафедрою здійснюється прийом абітурієнтів на основі диплому МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА (що закінчили професійно-технічні училища, коледжі тощо.) Термін навчання від 2-3 років.
Термін 2 роки навчання передбачений для абітурієнтів, що мають диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю 022 – дизайн. До вступу на спеціальність 022-Дизайн на основі диплому молодшого спеціаліста передбачені бюджетні місця!

Ми у соціальних мережах
https://www.facebook.com/groups/design.FFS

Маєте ще запитання та хочете дізнатися більше?
Тоді зв’яжіться з кафедрою за телефоном
+38 097 177 20 35
або напишіть нам на електронну скриньку
kdr_ifon@npu.edu.ua
Для особистої зустрічі завітайте за адресою
м. Київ, вул. Тургенєвська 8/14,
(Гуманітарний корпус НПУ імені М.П. Драгоманова).
3 поверх ауд.3.2
 
 Дякуємо за допомогу у розробці відео выкладачци кафедры Ткач Ганні
 

 

 

   
© NPUROUNDER