facebook picture 5a3c060eccfa84.1675788915138831508396  

Фейсбук-спільнота

факультету 

   instagram  Інстаграм факультету     telegram  Студентський чат    
   

photoeditorsdk export10 червня 2021 року всі охочі викладачі факультету отримали перше щеплення від коронавірусу. Мобільна бригада лікарів завітала до корпусу на вулиці Тургенєвській, де було організовано вакцинацію професорсько-викладацького складу гуманітарних факультетів. Щеплення вакциною Comirnaty від компанії Pfizer-BioNTech отримали викладачі, які добровільно записались.   

"Працівники сфери освіти є пріоритетною групою захисту" — повідомлялось в офіційних повідомленнях, тому  вже у червні в усіх українських університетах розпочато процедуру вакцинації.

Щеплення викладачів є запорукою поступового повернення до аудиторій університету всіх учасників освітнього процесу і відновлення занять наживо зі студентами у наступному навчальному році у вересні 2021 року.  

"Вакцина Comirnaty від компанії Pfizer-BioNTech призначена для цієї групи пріоритетної імунізації від  COVID-19 за рішенням оперативного штабу МОЗ з протидії вакцинокерованим інфекціям. Україна очікує вакцину Comirnaty від компанії Pfizer-BioNTech у межах глобальної ініціативи COVAX", — повідомляє сайт МОН

Вакцинувалась переважна більшість викладачів факультету. Самопочуття всіх, хто пройшов процедуру є чудовим. Відповідальне ставлення освітян до здоров'я є гідним прикладом. 

 

MyCollages 2

 

Нагадуємо, що детальну інформацію про особливості вакцинальної кампанії, типи вакцин та відповіді на запитання можна знайти на сайті vaccination.covid19.gov.ua або за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.

 

 

   
© NPUROUNDER