28 листопада о 14.00 в актовій залі гуманітарного корпусу НПУ імені М.П. Драгоманова відбувся загальноуніверситетський конкурс "Дебют першокурсника 2013", в якому студенти Інституту філософської освіти і науки зайняли переможне третє місце.

Як відомо в жовтні цього року вперше за дев'ять років ІФОНу на інститутському «Дебюті першокурсника» не було визначено переможців. Тоді директор Інституту філософської освіти і науки професор І.І. Дробот зазначив, що через згуртованість і дружність студентів першого курсу неможливо виокремити якусь одну групу. Кожен один одного знає та підтримує в ситуаціях як навчального характеру, так і особистого

Заради участі в університетському фестивалі «Дебют першокурсника» студенти ІФОНу об'єднались, щоб продемонстрували себе і свої спеціальності. Крім того, жереб випав так, що саме ІФОН відкривав захід, тобто виступити першими серед дванадцяти інститутів-конкурсантів. І слід сказати, що це завдання було виконано на славу.
Фінальна пісня студентів Інституту відповідала настрою «філософської молоді» – драйвова і весела. Та головне, що дружність ІФОНу зрозуміли і відчули глядачі конкурсу. Девіз «ІФОН любить тебе» повторювала більшість присутніх в залі. Таку згуртованість оцінило журі конкурсу і відзначило виступ наших студентів почесним третім місцем.
Варто зазначити про підтримку з боку глядачів-іфонівців – студенти різних курсів прийшли і активно допомагали виступаючим здобували перемогу.
В аудиторіях на п'ятнадцятому поверсі ще точаться дискусії після зустрічей в рамках «Тижня мистецтв» і лунає фраза, яка згуртовує довкола себе біля півтисячі студентів – «ІФОН любить тебе». «Дебют першокурсника» довів яскравість студентського життя майбутніх філософів, культурологів і дизайнерів. Але на цьому першокурсники не зупиняються, вже активно ведеться підготовка до щорічного балу-маскараду.

Вікторія ОСАДЧА