Працював у PINK Magazine Ukraine та XXL Ukraine. У 2018 р. став фіналістом конкурсу Epson Digital Fashion, а згодом презентував свою колекцію на подіумі Ukrainian Fashion Week. Максим ще з першого курсу був частиною команди Ukrainian Fashion Week та зараз є одним з організаторів українського подіума. Талановитий та амбіційний, з маштабними ідеями та сучасним поглядом!

Студент 4 курсу кафедри дизайну та реклами Maxim Sereda став учасником "реаліті" проекту Нового каналу "Подіум", який є адаптацією американского формата Project Runway. Максим потрапив у 5 кращих дизайнерів "Подіуму" та продовжує боротись за перемогу в проекті. 
Оцінюють творчість дизайнерів професійне журі, в складі якого топові стилісти Ольга Слонь і Іван Супрун. Третій представник журі постійно змінюється, серед них відомі українські дизайнери, такі як Lilia Litkovskaya і Kate Silchenko та інші.
Давайте підтримаємо нашого Максима максимальною кількістю https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png");">❤️https://novy.tv/ru/podium/golosuvannya-podium/
P.S. Голосувати можна кожну годину

До того ж Maxim Sereda - є учасником #ukrainianfashionweek. У нас у всіх є можливість прийти на зустріч з Максом в межах Дня відкритих дверей нашого факультету та поспілкуватися з ним. Факультет філософії і суспільствознавства НПУ імені М.П. Драгоманова

Maxim Sereda1Maxim Sereda2Maxim Sereda3Maxim Sereda4