У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

iff.npu.edu.ua

Наукові пошуки актуальні дослідження теорія та практикаХII Міжнародна науково-практична конференція "Наукові пошуки: актуальні дослідження, теорія та практика" (11 лютого 2022)

ХII MIĘDZYNARODOWA NAUKOWO-PRAKTYCZNA KONFERENCJA «NAUKOWE POSZUKIWANIA: AKTUALNE BADANIA, TEORIA I PRAKTYKA» (11 lutego 2022)

Конференція відбудеться 11 лютого 2022 р. у дистанційній формі. Матеріали конференції будуть опубліковані в науковому виданні «Гуманітарний корпус» – збірник наукових статей, який надсилається авторам і завантажується на сайті факультету (рубрика «Видання»). Збірник розміщується у репозитарії Наукової бібліотеки НПУ імені М.П. Драгоманова.

Збірник наукових праць схвалюється до друку Вченою радою Факультету. Збірнику матеріалів присвоюється міжнародний книжковий номер ISBN.

Заявки на участь приймаються до 10 лютого 2022.

Нові публікації

Дивитись