ХI MIĘDZYNARODOWA NAUKOWO PRAKTYCZNA KONFERENCJA 2ХІ Міжнародна науково-практична конференція "Наукові пошуки: актуальні дослідження, теорія та практика" (3 грудня 2021)

ХІ MIĘDZYNARODOWA NAUKOWO-PRAKTYCZNA KONFERENCJA «NAUKOWE POSZUKIWANIA: AKTUALNE BADANIA, TEORIA I PRAKTYKA» (3 grudnia 2021)

Конференція відбудеться 3 грудня 2021 р. у дистанційній формі. Матеріали конференції будуть опубліковані в науковому виданні «Гуманітарний корпус» – збірник наукових статей, який надсилається авторам і завантажується на сайті факультету (рубрика «Видання»). Збірник розміщується у репозитарії Наукової бібліотеки НПУ імені М.П. Драгоманова.

Збірник наукових праць схвалюється до друку Вченою радою Факультету. Збірнику матеріалів присвоюється міжнародний книжковий номер ISBN.

Заявки на участь приймаються до 1 грудня 2021.

Нові публікації

Дивитись