Повідомляємо, що аудиторні заняття для студентів 4 курсу, які закінчили практику (групи 41філос.р, 42філос.п, 43філос.с, 44культ.м, 45культ.т. ), розпочинаються з понеділка 30.03.2015р.

 

Загальне фото першого курсу ІФОН (2015) в музеї Києва

17 березня культурологи І курсу продовжили знайомство з історичною складовою української культури, завітавши в Музейно-виставковий центр «Музей Історії Києва». Не минув тиждень після відвідання Музею шістдесятництва як молодь вирішила заглибитись в києвознавчий аспект, який більше тисячі років є найвпливовішим для національної культури.
Публікуємо враження Світлани ФАРИНИ від побаченого і почутого в музеї.

Студенти в музеї шістидесятництва11 березня студенти І-го курсу напряму «Культурологія» відвідали Музей шістдесятництва. Студенти ІФОНу з особливим зацікавленням відвідують мистецькі проекти і музейні установи, які стосуються української культури, адже фахівець в галузі культури і філософії повинен розумітись на рідній культурі. Публікуємо враження від відвідання музею студентки І курсу Світлани ФАРИНИ.

Молода пара під прапором в США

Запрошуємо студентів на презентацію програми для студентів НПУ імені М.П. Драгоманова 12-го березня о 13:00 в аудиторії 3-4 (3поверх) гуманітарного корпусу.

Хрест Небесної Сотні біля гумкорпусу НПУ Драгоманова2-го березня викладачі та студенти Інституту філософської освіти і науки розпочали весняний семестр з вшанування пам'яті Небесної сотні.

   
© ALLROUNDER