0128 листопада – 2 грудня у Новій Зеландії відбувся Міжнародний конкурс з ландшафтного дизайну The New Zealand Flower and Garden Show 2018 в якому взяла участь викладач кафедри дизайну та реклами, кандидат філософських наук Юлія Кушнір.

Викладачка Драгомановського університету представила на оцінку авторитетного міжнародного журі проект виставкового саду «The colors of Spring» («Кольори весни»), який здобув срібну медаль і нагороду за креативність та за стійкість і за краще використання ендемічних рослин.

02

Сад «Кольори весни» відображає весну зі всіма її кольорами. Символізм прямокутного павільйону з чорного бамбуку – це темні хмари. А заповнені рами бамбуком, який порізаний на торець – це ті кольори, які ми бачимо весною, коли природа прокидається. Ефект створюється за допомогою модульності торця бамбука, крізь якого ми можемо бачити яскраві точки різного кольору, які не схожі між собою. Все це довершується відображенням у воді і кольоровими квітами.

03