IMG 631922 березня відбувся майстер-клас "Секрети написання наукових робіт". Незважаючи на суботу і перші теплі промінчики сонця, молоді науковці ІФОНу уважно дослухались порад Басаурі Зюзіної Анни Марії, викладача, автора понад 20 наукових робіт.

denkarery2014-logo20 березня 2014 року з 10:00 до 15:30 в холі першого поверху гуманітарного корпусу пройде перша виставка вакансій, де роботодавці презентуватимуть кар'єрні можливості, вакансії, програми стажувань та пропозиції з неповною зайнятістю для студентів та випускників всіх інститутів НПУ імені М.П. Драгоманова.

День відкритих дверей Інституту філософської освіти і науки

відбудеться 24 квітня 2014 року

Запрошуємо абітурієнтів та батьків, випускників і друзів Інституту філософської освіти і науки на День відкритих дверей. Ви зможете ознайомитись з перевагою здобуття філософської, культурологічної, дизайнерської освіти. В цей день абітурієнти зможуть відчути атмосферу вищого навчального закладу – поспілкуватись з викладачами і студентами Інституту, дізнатись про можливості, які відкриваються після здобуття освіти з вуст випускників. 24 квітня 2014 року Інститут філософської освіти і науки святкуватиме дев'ятиріччя, тому всі гості запрошуються на святковий концерт.

Ласкаво просимо до провідного навчального підрозділу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова!

15 березня 2014 року студенти і викладачі презентували ІФОН на «Дні відкритих дверей НПУ». Пропонуємо вашій увазі фотопогляд на цей день Катерини Носової.

IMG 7447-001Студенти та викладачі Інституту філософської освіти і науки до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка відвідали виставку «ШЕВЧЕНКО/MANIA», яка проходила в Національному культурно-мистецькому комплексі «Мистецький Арсенал». Виставка дозволяє по-новому поглянути на життя і творчість Великого Українця.

afisha-shevchenko12 березня 2014 р. о 18:30 відбудеться творчий захід «Вечірній Кобзар». Студенти та викладачі Інституту філософської освіти і науки вшанують пам'ять Т.Г. Шевченка, 200-річчя від дня народження якого святкує весь світ.

Навесні в Інституті філософської освіти і науки традиційно проводиться перший етап огляду-конкурсу «Кращий студент НПУ імені М.П. Драгоманова».

   
© ALLROUNDER